Strona
główna
Kościół Księża Patroni Historia
Parafii
Nabożeństwa Ogłoszenia
stałe
Ogłoszenia
parafialne
Intencje
mszalne
Dróżki
Różańcowe
Galeria Kontakt
 Skrzynka modlitewna
Zachęcamy do przesyłania swoich intencji modlitewnych. Będziemy je przedstawiać Bogu
 za przyczyną Matki Boskiej Pomocy Nieustającej
 w każdej środowej nowennie lub w piątek - w Koronce do Miłosierdzia Bożego.

   Dla internautów - będziemy wypisywać je w tej właśnie zakładce.
Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy.
Intencje wysyłamy na  adres :
parafiaodrzykon@interia.pl

====================================================

* Obserwując ogrom pracy przy remoncie naszej świątyni dołączam sie do prośby ks. Proboszcza Jana  o modlitwę do Pana Boga i naszej Matki. Obiecuje modlitwę w czasie kilku najbliższych Dróżek do Matki Bożej.
 Beata
*
 Daj mi Panie  Boże  przetrwać ciężkie chwile w moim życiu. Daj mi siły i żebym się nie załamała. Matko Bolesna wspieraj mnie - proszę.
 Parafianka.
*
Ośmielamy się prosić o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia różnych naszych trudnych a nawet groźnych problemów i kłopotów(także finansowych i mieszkaniowych), zagrażających naszej rodzinie(mamy trójkę dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym); a także o pomyślne owoce naszych starań, jakie w związku z tym podejmujemy.Część tych spraw może znaleźć swój finał  w najbliższych dniach i tygodniach (m.in. we wrześniu i pierwszej połowie października) - stąd też m.in. ta nasza prośba o modlitwę, aby się one powiodły, oraz o Bożą opiekę przed różnymi niebezpieczeństwami,  jakie są z tym związane i nam zagrażają.Z góry bardzo dziękujemy.
Teresa i Witold

* W  dniu moich urodzin chcę Tobie Maryjo,powierzyć moje życie,moje radości i smutki,sukcesy i porażki,
Proszę czuwaj nade mną i prowadż
mnie właściwą drogą do Twojego Syna

 

* Droga Matko Boża . Proszę Cie o zakończeniu konfliktu mojej rodziny . By wszystko wróciło do dawnego spokoju -  Twój czciciel.

***

Matko Boża Odrzykońska  pomóż przemienić  nasze złe serca i myśli w słowa i czyny pełne młości i dobroci.Obdarz nas Maryjo łaską przebaczania i zgody aby w naszej rodzinie zapanowała jedność

*** Błagam, o modlitwę za mojego męża Mariusza, który pół roku temu z dnia na dzień stracił pracę.
Proszę o wstawiennictwo Św. Józefa, aby przywrócił męża na rynek pracy.

Boże, który jesteś naszym Ojcem w niebie i na ziemi, spraw swoją mocą , aby moje dzieci regularnie uczestniczyły w Mszach św. w niedzielę . W mojej rodzinie dotąd nigdy tak nie było, aby w niedzielę nie iść do kościoła. Dzieci wychowałem dobrze, ale obecnie chyba są pod wpływem swoich żon. Ja, jako ojciec cierpię z tego powodu bardzo i modlę się jak mogę o poprawę dla moich dzieci i wnuków.

  Zatroskany ojciec

----

-  Matko Boża Odrzykońska proszę Cię i modlę się w sprawie, aby moi rodzice pogodzili się z wujkiem i ciotką o sprawy majątkowe. Aby życie rodzinne stało się znów normalne, tak jak kiedyś było. Modlę się, aby sobie przebaczyli, to co złego było i zaczęli żyć na nowo w miłości. bo życie takie krótkie.

----

Maryjo jakiś czas temu prosiłam Cię o to,  aby drogi moich rodziców zeszły sie w  jedno droge - ich wspólną droge.. i wiem, ze dzięki Twojemu wstawiennictwu moi rodzice pogodzili sie. Prosze spraw aby pozostali już razem do konca zycia, aby żadne z nich nie bylo już same, obdarz ich zdrowiem i swoim blogoslawienstwem. Maryjo wiem , ze często sie do Ciebie zwracam z prosbą i zawsze udzielasz mi laski za ktore pragne Ci podziekować. Ale mam jeszcze jedna prośbe.. najwiekszym moim pragnieniem jest być mamą.. Prosze wybłagaj dla mnie i mojego meża cud jakim jest dziecko.. błagam oddal ode mnie przeciwności które utrudniają spelnic to pragnienie. Maryjo mniej mnie w swojej opiece. Twoja czcicielka

............................................................................... ...........


Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie,Boże błogosławieństwo dla rodziców, brata kapłana Piotra i  rodzeństwa ,rodziny.  Maryjo prowadź nas i strzeż
 - prosi Danuta


.................................................................. .......................

Dziękuję  Bogu za  łaski, za pomoc na studiach, za to że mogę nadal studiować, za pomoc okazaną  Michałowi, za to że mogę spokojnie przeżyć Święta Wielkiejnocy. Dodawaj Michałowi sił.  By Bóg dał mi  go za męża.

 Proszę o pokój w  rodzinie i na uczelni o pomoc w oddaniu pracy dyplomowej i w oddaniu projektów.O zdrowie dla babci i rodziców, o rozwiązanie ich trudnej sprawy związanej z  mieszkaniem. O nawrócenie dla dziadka Heńka.
Za Polskę, by umiała być wdzięczna Bogu i była zawsze Bogiem silna, za  wszystkich poległych w obronie Ojczyzny i za wyjaśnienie przyczyn Katastrofy  Smoleńskiej. Za dusze w czyśćcu  cierpiące.

      Bogumiła

......................................................................

Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy proszę o pomoc i

światło Ducha Świętego przy podjęciu życiowej decyzji kupna domu, aby

była ona zgodna z wolą Pana a także o zdrowie, miłość i zgodę w

rodzinie.

Twoja czcicielka

......................................

Bardzo proszę o modlitwę podczas wieczystej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Odrzykoniu o łaskę kolejnego macierzyństwa , aby nasza córeczka mogła mieć rodzeństwo.
 Dziękuję bardzo za tę modlitwę.

Wierna czcicielka Matki Bożej.

-------------................................---------------

Maryjo spraw aby w pewnej rodzinie unormowały się sprawy małżeńskie i między pokoleniowe. Niech zapanuje tam trzeźwość i zgoda.

Prosi sąsiadka

.........................................................................


Ośmielamy się prosić o modlitwę w intencji naszych przedłużających się trudnych spraw: finansowych, prawnych i zdrowotnych (spodziewamy się czwartego dziecka, przy ciąży o tzw. mocno zwiększonym ryzyku...)

Do tego dochodzi nasza b. trudna sytuacja finansowa/materialna

Stąd nasza prośba o modlitwę o Boże wsparcie i opiekę - o wyjście z wszystkich kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; także o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju, umiejętność dobrego wychowania.

Z góry bardzo dziękujemy!
Teresa i Witold
------------------------------------------------------------------------- -----
Proszę  w wypominkach wspomnieć moich krewnych zmarłych, którzy odeszli nagle i nie wiem, czy zdążyli się wyspowiadać? Ja obiecuję swoją modlitwę za tych, którzy dbali o odrzykońską świątynię  parafialną, kiedy żyli na ziemi.
- Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie !

<>><><><><><><><><><><><><><><><><><>< ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;><><>

Modlę się o pomyślność dla mojej, naszej Ojczyzny POLSKI i proszę o wsparcie modlitwą przed Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej w Waszym , odrzykońskim kościele. Wiem, że jest w ołtarzu Maryjnym.Wieczny opozycjonista Pana Boga diabeł Lucyper krąży cały czas,a teraz przed świętami tym bardziej, aby zniszczyć pokój świąteczny. Polska zasługuje na błogosławieństwo rączką Bożej Dzieciny , aby w spokoju podzielić się opłatkiem podczas wieczerzy wigilijnej.

-Życzę też spokojnych, pełnych darów Bożych Świąt Bożego Narodzenia.

Pisze Ewa z rodziną

-------------------------------------------------------

Z całego serca proszę o modlitwę w mojej intencji - bym poradziła sobie z trudnymi emocjami z przeszłości i dostała drugą szansę od ukochanego człowieka. By Bóg usunął blokady, które między nami powstały i doprowadził nas do sakramentu małżeństwa.< /font>

................................................................................. .........................................................


Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie i ochronę każdego dnia dla Magdy,Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.

<>><><><><><><><><>< ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;><><><><><><><><><><><& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;<><>

 -

Czcigodny Księże Proboszczu Janie, drogi Solenizancie i Jubilacie !

W tym uroczystym dniu pragnę, w imieniu wszystkich grup parafialnych , podziękować Ci z okazji  Imienin oraz 45-tej rocznicy Twoich święceń kapłańskich. Modlimy się, aby Maryja-Matka kapłanów nieustannie modliła się razem z nami o to, byś jak najdłużej i jak najpiękniej służył Bogu, Kościołowi i ludziom.

 24. 06. 2017 r.


Proszę o modlitwę abym odzyskała pokój w sercu, o światło Ducha św do mojego umysłu i o Boże błogosławieństwo.
Bóg zapłać
Agnieszka
..........
Szczę ść Bożę - proszę o modlitwę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu, o odnowienie mojego życia przez Łaskę Bożą i o Boże Błogosławieństwo, O ochronę dla mnie i o objawienie mojego powołania. Oraz o łaskę pokuty. Panie Jezu, Maryjo oddaję wam też pragnienia mojego serca, które przechowuje Św Józef.

P roszę o modlitwę żeby Moje dzieci, Natalia i Emilia
poznały Jezusa żywego i żeby się w nim zakochały. Niech Jezus rozerwie ich kajdany, niech moc Ducha św. zstąpi na nie i namaści je do budowania Królestwa Bożego na ziemi. Panie Jezu przyjdź, zapraszamy Cię.
Bóg zapłać Prosi Matka.

& amp; lt; br>
..... .......................................................................................... ....................................

& lt; br>
Bard zo proszę o modlitwę żebym dostała dobrą pracę i o charyzmat miłości i mądrości.
Pros zę także o łaskę dobrego męża ze światłem w sercu.
Bóg zapłać

Powrót
  
Zakładki
KRONIKA PRAC REMONTOWYCH
RADA PARAFIALNA - Konto bankowe parafii
Akcja Katolicka
Apostolat MARGARETKA
Apostolstwo Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci
Duchowa Adopcja
Dziewczęca Służba Maryjna
Gwardia Kościelna
Lektorzy i Ministranci
Ochotnicza Straż Pożarna
Odrzykońska Orkiestra Dęta
Parafialny Zespół Charytatywny >Caritas <
Radakcja STYGMATU
Róże Różańcowe
Ruch Apostolstwa Młodzieży
Ruch Pomocników Matki Koscioła
Siostry Służebniczki Starowiejskie
Skrzynka modlitewna
Transmisje na żywo
 
Linki
www.przemyska.pl
www.katolik.pl
www.opoka.org.pl
www.naszdziennik.pl

Dzisiaj jest: 20-05-2024

Admin  Code by Marcin Gerlach